HAKKIMIZDA


 

Kuruluş ve Tarihçe


Hemogens Farma Tıp, Farmakoloji, Eczacılık, Kimya ve Bilişim alanlarında yenilikçi çözümler sunmak amacı ile akademik bilgi ve üst düzey yöneticilik deneyimlerini KOSGEB projesi ve desteği ile birleştiren ortakların; ileri teknoloji ile hazırlanmış tıbbi ürünler ve bu ürünlerin tanıtımı, pazarlaması, tıbbi danışmanlık, proje ve iş modelleri geliştirme alanlarında fark yaratma, müşterilerine sağlık alanında üstün kalitede hizmet sunma ve partnerleri için güvenilir işbirliği hizmetleri sağlamak amacıyla 2011 yılında Türkiye / Adana'da kurduğu ve faaliyete geçirdiği firmadır.
 

Misyonumuz


İnsanların sağlık kalitesini yükseltecek tıbbi ürünlerin pazarlamasında ve tıbbi danışmanlık alanlarında fark yaratmak, müşteri odaklı sonuçlar elde edecek dünya standartlarında üretim ve uygulamalar gerçekleştirmek.
 

Vizyonumuz


Müşterilerine üstün kalitede sağlık hizmetleri sunan, partnerleri için güvenilir işbirliği hizmetleri sağlayan, bilimsel, teknik ve ticari uygulamalarda önder firma olmak.
 

Toplumsal Sorumluluk


Türkiye'de ve dünyanın gelişmiş - gelişmekte olan bölgelerinde sağlık ve sağlıkla bağlantılı alanlarda sürekli gelişme sağlamayı amaçlayan programlar sunmak, çevre ve eğitim konularında kamu kurumları, özel kuruluşlar, sivil organizasyonlar işbirliği ile geniş katılımlı projeler hazırlamak ve desteklemek.
 

Değerlerimiz


Hemogens Farma çalışmalarını yürüttüğümüz sektörü ilgilendiren tüm yasa - yönetmelik ve kurallara titizlikle uyar, tüm faaliyetlerinde çalışma kurallarını (SOP) bu değerler üzerinden oluşturur.
 

Kalite Politikamız


BM, DSÖ, UNICEF, AB gibi uluslararası kurum ve kuruluşlar ile T.C. Sağlık Bakanlığı ve diğer ulusal kurum ve kuruluşları rehber alarak öncelikli sağlık sorunlarını çözmek ve yaşam kalitesini geliştirecek ürünleri temin etmektir. Müşterilerine güvenli - etkili ve kalite standartlarına uygun sağlık hizmeti konusunda görevlerini yerine getirmek, resmi gerekliliklere
( GMP standartlarına ve etik kurallara ) uygun olarak faaliyette bulunmaktır.
 

Çevre - İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız


Çevre - iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili T.C. Mevzuatlarını minimum standart olarak kabul eder.